Головна » 2017 » Червень » 15 » Цікаві фрагменти роботи англомовного табору
17:21
Цікаві фрагменти роботи англомовного табору

15 червня 2017 р. загін «Eurokids» здійснили екскурсію у с. Вишня (с. Бенькова Вишня) в родинний замок графської сім’ї Александра Фредро – відомого польського письменника-драматурга.

Діти також побачили Санктуарій Рудківської Матері Божої та побували у скрипті поховань сім’ї Фредро. До поїздки долучилась волонтер Дженніфер Гідман, яка провела з дітьми мовну розминку та гру «Say it in English». Школярі збагатили свої знання не тільки з історії рідного краю та зарубіжної літератури, а й поповнили свій словниковий запас іноземних слів.

Вихованці загонів "Smile" та «Morning stars» під керівництвом вчителів іноземної мови Ковалишин Г.Я., Федірко М.Я., Шабелько М.Б. та Якимів Н.І. плідно працювали над темою «Здорове тіло і здорове харчування», підготували презентацію про харчування "Здорова та корисна їжа". В ній були представлені ТОП 10 продуктів здорової їжі. Матеріал підібраний з врахуванням вікової категорії. Бучма Лідія, Баранова Софія та Баранова Катерина проявили ініціативу, створивши колаж "Здорова та шкідлива їжа". Цікавим завершенням стало розгадування кросвордів, читання текстів "Здорова їжа", де вихованці проявили свою кмітливість та ерудицію. Вони збагатили свій лексичний запас з даної теми, вправлялися у написанні слів англійської мови. Редколегія загонів підготувала стенди для висвітлення роботи загонів за перший тиждень.

Переглядів: 394 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar