Головна » 2017 » Червень » 16 » День творчості
20:13
День творчості

16 червня 2017р. загін "Smile " творчо підійшли до завдання з виготовлення листівок другу іноземцю. Написали міні-твори про те, як би я організував свій відпочинок. Поставлені завдання були виконані в результаті злагодженої роботи вчителів англійської мови Ковалишин Г.Я.,Федірко М.Я. та дітей. Учні отримали практичні навички в застосуванні англійської мови, навички роботи у команді та групах.

Загін " Eurokids " під керівництвом вчителів Дмитришин М.М., Яворська М. Д., Гнатишин Л.Б. побували у Державному історико-культурному заповіднику " Нагуєвичі". Діти відвідали "Батьківську садибу" відомого українського письменника, поета, драматурга, публіциста та філософа І. Я. Франка. Також вони побували у художньо-меморіальному комплексі "Стежка І.Франка".

Дорогою у с. Нагуєвичі волонтер Дженніфер Гідман розучила з дітьми пісню англійською мовою "Row, Row, RowYourBoat". Пройшовши стежиною самого Франка в лісі, що неподалік від батьківської садиби І. Франка, наша гостя Дженніфер провела цікаві та змістовні розважальні та едукаційні ігри "RedLight, GreenLight, One, Two, Three", "Duck, Duck, Goose", "Double, Double, This, This", "Vampire".

Відпочивши і збагатившись знаннями англійської мови, діти задоволені повернулися додому.

Переглядів: 393 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar