Головна » 2018 » Грудень » 5 » Екскурсійна поїздка в м. Львів
12:13
Екскурсійна поїздка в м. Львів

2 рудня 2018 р. учні 5-9 класів Гординянської СЗШ І-ІІ ст. Новокалинівської ОТГ із вчителями Ваврин М.В.,Чепіль О.Й., Тимців Т.Г. здійснили екскурсійну поїздку в м. Львів. Учні відвідали Літературно-меморіальний музей Івана Франка. У музеї учні побачили цікаві експонати, особисті речі Франка та його родини, рукописи письменника, першовидання його творів з автографами, оригінальні світлини.

Цікавою була екскурсія до Музею-Арсеналу — експозиційного відділу Львівського історичного музею — визначної пам’ятки архітектури XVI століття. Учні мали змогу побачити зразки старовинної зброї з більш як 30 країн світу. Окрім зброї, учні роздивлялися голографічні зображення орденів святого Андрія Первозванного, Золотого Руна, Почесного легіону та багатьох інших відомих нагород Європи й Азії.

На площі Ринок у Львові у підвалі палацу Бандінеллі школярі завітали в унікальний музей скла,в якому зібрані давні експонати I-II ст. нашої ери та приклади виробів зі скла часів Київської Русі. Учні дізналися про історію виробництва скла та захоплюючи розглядали асортимент скляного виробництва. Львівський аромат кави заманив учнів до єдиної в світі копальні кави, де на очах у відвідувачів каву видобувають з-під площі Ринок. Спустившись в "Копальню кави", учні познайомились із унікальним нетрадиційним львівським способом видобутку кави, а деякі діти не відмовили собі у філіжанці кави. На згадку учні придбали собі сувеніри та зробили безліч світлин. Сповнені позитивних емоцій, знань повертались додому радісні та щасливі.

Переглядів: 40 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar