Головна » 2019 » Травень » 14 » Свято Матері у 5 класі!
16:25
Свято Матері у 5 класі!

Усе бере від Матері початок …

Матуся наша – ангел на землі!

В 5 класі пройшоло зворушливе, хвилююче, свято до Дня Матері .Учні запросили на свято – зустрічі мам, щоб кожна матуся відчула любов і доброту своїх дітей. Адже для кожної людини дуже важливо і дуже потрібно хоча б раз на рік зупинитися в цій життєвій метушні, згадати про найдорожчу людину на землі, яка подарувала життя, піклується, оберігає, захищає, допомагає … своїй дитині усе своє життя !

Святкували з квітами, з солодощами, віршами та піснями. Також до заходу був підготовлений відео – фільм, пролунало багато теплих щирих слів про мам та для мам.

Ірина Петрівна звернулася до учасників свята таким словами: «Ніколи не сваріться з найближчою вамлюдиною, з мамою. І як би ви деколи не намагалися витіснити її з серця, замінивши своїми кращимидрузями і подругами, – нічого не вийде. У важку і гірку годину життя ви все одно пригадаєте про свою маму –найближчу і ріднішу істоту – і неодмінно до неї звернетеся…» Й продовжила: «Умійте цінувати любов Матері. Будьте дбайливі до цієї любові. Не ображайте її випадковою грубістю, різким словом, неслухняністю. Адже лише мама думає про нас завжди і скрізь. Тільки мама завжди приймає нас такими, які ми є. Серце її завжди з своєю дитиною».

Діти вітали своїх матусь, маленькими подаруночками «Подарунок своїми руками».

Переглядів: 16 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar