Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Тиждень образотворчого та музичного мистецтва у Новокалинівському НВК
16:06
Тиждень образотворчого та музичного мистецтва у Новокалинівському НВК

«В кожній дитині – таланту краплина» - такий девіз обрали для тижня образотворчого та музичного мистецтва у Новокалинівському НВК, який проходив з 8 по 12 жовтня. Залучення дитини до образотворчого та музичного мистецтва створює основу естетичного виховання. А формування та розвиток естетичних здібностей, тобто сприймати світ і творити за законами краси, - це дуже важлива складова формування людських якостей. Низка заходів предметного тижня була направлена на створення зв’язку між внутрішнім світом учня та його оточенням. Основною метою було відкрити натхнення, познайомити з цікавими засобами мистецтва, поглибити знання про людей, які внесли неоціненний вклад у розвиток мистецтва, пробудити уяву та фантазію учнів, виховувати естетичний смак та патріотичні почуття.

Згідно плану роботи 8 жовтня було розпочато тиждень з ознайомленням життя і творчості Михайла Вербицького та конкурсу стіннівок намальовані дітьми школи. Відповідальним за заходи вчитель музичного мистецтва Бойко А.Р.

9 жовтня в 5-класах було проведено майстер клас «Монотипія» - вчителем образотворчого мистецтва Вахів М.І. Учні захопленням приймали участь у створенні художніх малюнків та втілювали свої цікаві ідеї. А також проведено виставку дитячих малюнків « Яскраві барви осені».

10 жовтня учні 7-Б класу ознайомились з творчістю Катерини Білокур. Переглянули фільм про життя і творчість художниці та презентацію з її творами. Учні із захопленням переглянули фільм, аналізували картини художниці , робили свої висновки. А на завершення кожен з учнів створив свою картину "Квіти".

На завершення тижня пройшла загальношкільна акція «Хай лунає пісня серед нас» під керівництвом вчителя музики Бойка А.Р.

Переглядів: 38 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar