Головна » 2016 » Жовтень » 31 » Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
14:29
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

        До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у  школах Новокалинівської ОТГ бібліотекарями проведено  такі  заходи:

учні 6,7,9 класів під керівництвом шкільного бібліотекаря  Гординянської СЗШ І-ІІ ст. Янківської І.К. провели усний журнал "Книга - твій друг і порадник", кожна сторінка якого - це цікава інформація: від історії створення книги до бережливого ставлення до неї. А перша сторінка - молитва про книгу.

        Мандрівку сторінками журналу вела Королева книги - Яворська Андріана, учениця 7 класу.

        У заключному слові Ірина Казимирівна наголосила на престижності читання як культурної цінності та невичерпній книжковій скарбниці у формуванні громадянина України.

 

Бібліотекар Новокалинівського НВК Шестерина Зоряна  провела  у 3 класі урок " Хай добре слово в серці озветься". Урок для 4 класу   "Книга - дивовижний сад, де кожен шукає плоди на свій смак".Книги оточують людину з самого дитинства. Вони розповідають про історію нашої держави, про життя народів різних країн, про видатних вчених і мандрівників, досягнення науки і техніки, далекі планети, рослини і тварини, які оточують нас і яких ми не бачили. А ще – вчить дітей розуміти, цінувати творчу працю дорослих людей, часто допомагає обрати шлях у житті. У багатьох відомих людей, вчених, артистів завжди у житті була улюблена книга, яку вони любили понад усе. Герої тих книг надавали їм сили, натхнення, допомагали виховувати волю, характер справжньої людини.

А  також  у бібліотеці було організовано  пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги чарівної». До  бібліотеки для дітей завітали маленькі гості, діти  першого класу , разом зі своїм класним керівником  Проць Вірою Іванівною. Екскурсію  юним читачам провела Шестерина Зоряна Степанівна.

 

  У Корналовицькому НВК  відбувся місячник шкільної бібліотеки "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів". Шкільним бібліотекарем Буньо Т.В. проведено конкурс малюнків з учнями 5 класу "Ми читаємо і малюємо" 

  Оформлено книжкову виставку нових видань " На хвилинку зупинись, нову книгу подивись" .
   
Проведено бесіду з учнями 6 класу "Книга - найкращий мій друг" 

Переглядів: 148 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar